Sertifikalar

Ecopol'un Uluslararası Ölçeklendirme, Denetim ve İnceleme Standartları için Sertifikaları ve Belgeleri

Ecopol, yenilikçi çözüm ortağınız olarak uluslararası standartlara uygun olarak üretilen endüstriyel kimyasal ürünler sunmaktadır. Ecopol, uluslararası ölçeklendirme, denetim ve inceleme standartları kapsamında aşağıdaki sertifikalara ve belgelere sahiptir:

ISO

ISO (Uluslararası Standardizasyon Örgütü), 23 Şubat 1947 tarihinde Cenevre’de resmi olarak kurulan ve çeşitli teknik ve teknik olmayan alanlarda standartların geliştirilmesi ve uygulanması amacıyla faaliyet gösteren bir uluslararası kuruluştur. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi gibi standartlar geliştirmiştir. Bu standartlar, Ecopol Kimya tarafından benimsenmiş ve şirket içinde uygulanmış olup, bağımsız sertifikasyon kuruluşu Alcumus ISOQAR tarafından sertifikalandırılmıştır.

certificate sertifika

ISO 9001:2015

certificate sertifika

ISO 14001:2015

certificate sertifika

ISO 45001:2018

Ecopol'un Uluslararası Ölçeklendirme, Denetim ve İnceleme Standartları için Sertifikaları ve Belgeleri

ECO PASSPORT by OEKO-TEX®, OEKO-TEX® tarafından tekstil endüstrisinde kullanılan yardımcı kimyasallar ve boyalar için bağımsız bir sertifikasyon sistemidir. Amacı, tekstil üretiminde kullanılan tüm bileşenlerin insan sağlığına ve çevreye herhangi bir zarar vermeyeceğini sağlamaktır. OEKO-TEX® örgütü, sertifikalı şirketlerin kalite ve sürdürülebilirlik çabalarına büyük önem verir ve tüm süreçleri tamamen şeffaflıkla inceler.

 

Ecopol Kimya San. Ve Tic. A.Ş., OEKO-TEX® tarafından verilen ECO PASSPORT seviye-3 sertifikasyonu olan bir şirket olarak, çevre ve insan sağlığına karşı sorumluluklarını yerine getirmeyi ve tüm ürün ve hizmet akışını standartlaştırmayı taahhüt etmektedir.

certificate sertifika

E21K8N2N4

E21K8N2N4
certificate sertifika

E21K8PFE6

E21K8PFE6
certificate sertifika

E21K8PN01

E21K8PN01
certificate sertifika

E21K8RC59

E21K8RC59

G.O.T.S

GOTS (Global Organic Textile Standard), kendi sertifikasyonu aracılığıyla tekstil endüstrisinde ekolojik ve sosyal kriterlerin sürdürülebilirliğini destekleyen dünyanın önde gelen tekstil işleme standartlarından biridir. Bu standart, tüketiciye ulaşacak olan nihai ürünün tüm bileşenlerini inceleyerek tekstil yardımcı kimyasallarını ve kimyasal üretim tesislerini sürdürülebilirlik çabalarıyla garanti altına alır. Ecopol Kimya San. Ve Tic. A.Ş., GOTS v6.0 sertifikasına sahip olup, bu uluslararası tanınan tedarik zincirinin bir parçasıdır.

ZDHC

ZDHC (Zero Discharge of Hazardous Chemicals), tehlikeli kimyasalların sıfır deşarjını hedefleyen tekstil ve deri imalat sektörlerine odaklanmış işbirliği yol haritasıdır. Küresel bir program olan ZDHC, son yıllarda önemli ölçüde artan tekstil ve deri operasyonlarındaki atık su deşarjlarının neden olduğu çevresel zararları önlemeyi amaçlar. ZDHC hakkında daha fazla bilgiye https://www.roadmaptozero.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ecopol Kimya San. Ve Tic. A.Ş., çevresel sorumluluklarının farkında olarak, ZDHC Zero Discharge yol haritasında belirlenen yolu izler ve gereksinimlerini yerine getirir. ZDHC Gateway sisteminde kayıtlı ve onaylanmış bir şirkettir, seviye-3 sertifikalı ürünler sunar ve güvenilir bir tedarikçi olarak hizmet verir.

Sorular için

Ecopol Kimya’nın sertifikalar kapsamındaki ürünleriyle ilgili bilgi için Müşteri Temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors